"Yeşil İş Konferansı"nda Enerji Yönetimini Tartıştı!Filli Boya Yalıtım Grubu, Capatect Markasıyla "Yeşil İş Konferansı”nda Enerji Yönetimini Tartıştı!

Yeşil İş Konferansı’nda Sn. Dr. Uygar Özesmi moderatörlüğünde gerçekleşen "Kazan, Kazan, Kazan = Enerji Verimliliği” başlıklı oturumda konuşma yapan Betek Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Gülay Dindoruk, Filli Boya olarak enerji hedeflerini anlattı. Yalıtım sektörüne ve Capatect’in iş potansiyeline dair rakamsal verilerin paylaşıldığı sunumda Türkiye’nin gelecek vizyonunda yalıtımın yeri tarif edildi.Filli Boya Yalıtım Grubu – Capatect markası çevreye ve topluma duyarlı olarak gerçekleştirdiği çalışmalarını bu kez de Yeşil İş Konferansına taşıdı. Capatect, ekonomik, toplumsal ve çevresel sürdürülebilirliğe katkı sağlamayı hedefleyen 


Sürdürülebilirlik Akademisi tarafından beşincisi düzenlenen Yeşil İş Konferansı’na katıldı. Bu yılki teması ‘Değişim Zamanı’ olarak belirlenen konferansta Filli Boya Yalıtım – Capatect, bugüne kadar yapılan çalışmaları ve alınması gereken önlemleri ele aldı.


Betek Teknik Pazarlama Müdürü Güneş İnan’ın da moderatörülüğünü üstlendiği "Kentsel Dönüşüm Sürdürülebilir Yaşam Alanları Oluşturmak İçin Fırsat Mı?” başlıklı oturumda ise Yapı Bloğu Pazar Geliştirme Yöneticisi And Akman ve TC. ÇŞB Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Hizmetleri Şehir Plancısı Bülent Yalazı konuşma yaptı.

Geçtiğimiz yıl T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız’ın katılımı ile 80’e ulaşan çözüm ortağı ve 100’ü aşan konuşmacı ile gerçekleştirilen Yeşil İş 2012’nin ardından, bu sene 5.’si düzenlenen konferansta, "Değişim Zamanı” teması işlendi. Türkiye’nin en güçlü sürdürülebilir iş platformu olarak kabul edilen Yeşil İş 2013 konferansında, sürdürülebilir iş dünyasının en yeni gelişmeleri tartışıldı ve yeni düşünce sistemleri şekillendi. İş dünyasını küresel tehditlerden koruyacak yeni fırsatların konuşulduğu konferansta, iş dünyasından liderler ve uluslararası konuşmacılar yer aldı.


İstanbul Swissotel’de gerçekleştirilen Yeşil İş Konferansı’nın ana sponsoru olan Capatect, çevreye ve sürdürülebilir enerjiye verdiği önem çerçevesinde çalışmalarına devam edecek.