Ti-Pure® One Coat™ ile gelişmiş boyalarda üstün örtücülük ve yüksek performans

Ti-Pure® One Coat™ ile gelişmiş boyalarda üstün örtücülük ve yüksek performans


En büyük titanyum dioksit (TiO2) üreticilerinden biri olan DuPont Titanyum Teknolojileri Ti-Pure®, One Coat™ ürünü, boya örtme gücünün sınırlarını, mümkün olanın da ötesine taşıyor.


Ti-Pure® One Coat™ yaklaşımının kilit noktası; DuPont’un tescilli, klorür bazlı prosesinden elde edilen Ti-Pure® Select TS-6300 titanyum dioksit ile istikrarlı bir biçimde yüksek kalite ve yüksek performanslı pigmentler üretmesidir. Yeni Ti-Pure® Select TS-6300, boya üreticilerinin mat ve düşük parlaklıktaki boyalarda, optimal TiO2 verimliliğiyle üstün örtme özellikli formülasyonlar yaratmalarını sağlayan etkileyici bir yenilik.


90 ülkede satışa sunulan, boya örtme gücünün sınırlarını, daha önce mümkün olanın da ötesine taşıyarak genişletmeyi amaçlayan benzersiz bir teknoloji, pazar odaklı, yenilikçi Ti-Pure® One Coat™ ürünü, tüm dünyadaki boya imalatçılarıyla yapılan deney çalışmalarının bir sonucu olarak ortaya çıkmıştır. DuPont teknik uzmanları, yeni Ti-Pure® Select TS-6300 ürünüyle, Ti-Pure® One Coat™ yaklaşımını kullanarak iş ortaklarıyla beraber, boya örtme gücünün sınırlarını genişleten, ürünlere imza attılar. 


Daha iyi performans, değişim ve inovasyonun nasıl karşılanabileceği konularına odaklandıklarını ifade eden Du- Pont Titanyum Teknolojileri EMEA İş Direktörü Heike van de Kerkhof; "Ti-Pure® olarak, müşterilerimiz için, daha verimli ve sürdürülebilir çözümler sunuyoruz. Dünya çapında büyüyen talebi karşılamaya çalışan yüksek kaliteli Ti-Pure® TiO2, sanayide öncü bir yenilik sunmaktadır. Müşterilerimizin büyümesine katkı sağlamak için yatırım yapmaya devam ediyoruz. Bu anlayışımız doğrultusunda, Ti-Pure® Altamira, Meksika fabrikasında, 500 milyon doların üzerinde mevcut hattımızı genişletme yatırımı gerçekleştirdik ve global olarak yıllık TiO2 üretim kapasitesini yüzde 20 oranında arttırdık” şeklinde konuştu. 


Ti-Pure® Select TS-6300, 90 ülkede satışa sunuluyor. Ti- Pure® One Coat™ ve Ti-Pure® Select TS-6300 hakkında ayrıntılı bilgi için web sitesini ziyaret ediniz.