Paintistanbul & Turkcoat 2016 Bölgenin Lider Boya ve Kaplama Platformu olma yolunda ilerliyor.

Paintistanbul & Turkcoat 2016 Bölgenin Lider Boya ve Kaplama Platformu olma yolunda ilerliyor.


Uluslararası Boya, Boya Hammaddeleri, Yapı Kimyasalları, Yapıştırıcı ve Hammaddeleri, Laboratuvar ve Üretim Ekipmanları Fuarı ve Kongresi:


Paintistanbul & Turkcoat 2016 Bölgenin Lider Boya ve Kaplama Platformu olma yolunda ilerliyor.

23 Aralık 2014 tarihinde daha önce Artkim Fuarcılık tarafından organize edilen Turkcoat Coatings Show Eurasia ve yine daha önce Boya Sanayicileri Derneği "BOSAD” tarafından organize edilen Paintistanbul fuarlarının 2016 yılından itibaren tek bir organizasyon olarak birleşeceğini ve bu "Birlikten Doğan Güç” ile Türkiye ve Avrasya’nın en geniş kapsamlı Boya ve Kaplama Sanayi Platformu’nun oluşturulacağı Boya Sanayicileri Derneği "BOSAD”ın yıllık toplantı yemeğinde tüm sektöre duyuruldu.

KONGRE : 22-23 Mart 2016 Gorrion Hotel İstanbul

FUAR: İstanbul Fuar Merkezi Hall 9-10-11

 

Paintistanbul & Turkcoat Fuar Alanının %80’inden fazlası şimdiden doldu..

Bu birleşmeden aldığımız heyecan ve sektörün yoğun ilgisi sayesinde 5 ay gibi kısa bir süre içerisinde önceki yıllarda yapılan alan satışlarını geride bırakarak 7.000 m2 üzerinde bir satış gerçekleştirilmiş ve alanın % 80’lik kısmının satışı tamamlanmıştır. Paintistanbul & Turkcoat 2016 Fuarı, yurt içinde ve yurt dışında en etkin şekilde tanıtılarak Türkiye ve Avrasya’nın en geniş kapsamlı Boya ve Kaplama Etkinliği olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

 

Dünyanın dört bir yanından gelen, alanında lider firmaları bir araya getirerek yeni iş ilişkilerinin sağlanmasına öncü olan "Uluslararası Boya, Boya Hammaddeleri, Yapı Kimyasalları, Yapıştırıcı ve Hammaddeleri, Laboratuvar ve Üretim Ekipmanları Fuarı” Paintistanbul & Turkcoat 2016, 24-26 Mart 2016 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi 9, 10, 11 ve 12 (Ana Fuaye) numaralı salonlarında gerçekleştirilecektir.

Paintistanbul & Turkcoat 2016 fuarı bünyesinde gerçekleşecek olan ve sadece katılımcı firmalarımıza, yeni ürünleri ve yeni teknolojileri hakkında ücretsiz olarak sunum yapma fırsatı sunan Workshop Programı gerçekleşecektir. Ayrıca, katılımcı firmalarımız yeni ürünlerini ve yeni teknolojilerini Innovation Zone’da ücretsiz olarak sergileyerek, ürünlerini uygulamalı olarak tanıtma fırsatı bulacaklardır. Workshop Programı ve Innovation Zone’a ek olarak, hem katılımcılarımızın hem de ziyaretçilerimizin daha verimli bir fuar deneyimi yaşamalarını sağlayacak ve fuar süresince sektörün gündemlerine yön verecek birçok etkinlik yapılması planlanmaktadır.

 

Paintistanbul & Turkcoat Boya, Organik Kaplama, Polimer ve Hammaddeleri Uluslararası Kongresi

Paintistanbul & Turkcoat 2016 Etkinliği’nin önemli bir ayağı olan "Boya, Organik Kaplama, Polimer ve Hammaddeleri Uluslararası Kongresi” ise 22-23 Mart 2016 tarihlerinde Gorrion Hotel İstanbul’da gerçekleştirilecektir. Uluslararası platformlarda Boya, Boya Hammaddeleri, ve Yardımcı Maddeleri konularında yapılan çalışmalar sürdüren bilim insanları, akademisyenler ve profesyonellere bir tartışma ortamı sağlayacak olan Paintistanbul & Turkcoat Kongresi’nde sektördeki yenilikçi gelişmeler, endüstriyel ve akademik alandaki teorik ve uygulanabilir çalışmalar ele alınacaktır.

 

Kongre Katılım Çağrısı

Katkıda bulunmak isterseniz; lütfen makale veya poster özetinizi 300 kelimeyi geçmeyecek şekilde, 19 Ekim 2015 tarihine kadar Kongre Sekreterliği’ne paintistanbul@bosad.org.tr adresinden MS Word formatında gönderebilirsiniz. Bildirilerin kabul edilip edilmediği en geç 02 Kasım 2015 tarihine kadar katılımcılara bildirilecektir. Kongrede sözel bildiriler iki paralel oturum olarak sunulacaktır. Poster sunumları için uygun mekan düzenlemeleri yapılacak ve tartışmalar için yeterli zaman ayrılacaktır. Özetlerin ve bildirilerin tam metinlerinin dili İngilizce’dir. İstenirse Türkçe metinler ek olarak sunulabilir.

 

Paintistanbul & Turkcoat 2016’ya tüm sektörü davet ediyoruz

"Birlikten Doğan Güç” sloganıyla yola çıkan ve Avrasya’nın en önemli Boya ve Kaplama Etkinliği olma yolunda ilk adımların atıldığı Paintistanbul &Turkcoat 2016 Fuar ve Kongresi’ne tüm sektör mensuplarımızı davet ediyoruz.