PaintExpo Eurasia 2015

PaintExpo Eurasia 2015


Siyasi ve sosyo – ekonomik yapının dengede olduğu, ticari hareketliliğin yaşandığı, durgun ekonomik ortamlardan uzak, güzel haberlere uyandığımız bir ülkede, barış ve huzur dolu bir dünyada, yaşama sevincini yitirmemiş, geleceğinden umutlu kuşaklar olarak, güzel bir gelecek bırakmak isteriz yeni nesillere. Herkesin kendi dönemiyle ilgili güzel hikâyeleri olmalı çocuklarına anlatabilecekleri. Kaotik ortamlarda, insan sevgisinden uzak yetişmemeli bireyler. Zira içinde sevgi pırıltısı olmayan insanın vicdan ve merhamet duyguları da tartışılır.

 

Temennilerimiz sonrasında; Fuarların medya sponsoru olarak yayımlanan "Boyatürk”te yine dopdolu ve harika bir içerikle fuara özel sayımızda sizlerle bir arada olmanın heyecanını yaşadığımızı belirtmek isterim.

 

Kimya sektörüne yönelik birçok fuar düzenleyen Artkim Group, sektörün en önemli organizasyonlarına imza atmaya devam ediyor.

 

İş ve ticaret hacminin artışını sağlayan fuarlar; ülke ekonomisine sağladığı katkılar ile birlikte üretici ile tüketiciyi buluşturan, firmalar arası gerçek bir iletişim ortamı yaratan, firmaların marka bilinirliğini arttırmasını ve mevcut imajlarının daha da güçlenmesini sağlayan önemli bir yapıya sahip. Bu yapıda yer alarak bizi destekleyen tüm firmalarımıza ve akademisyenlerimize değerli katkılarından dolayı teşekkürlerimi iletmek istiyorum.

 

Fuar özel sayımızın röportajlarını; Prosim Kimya Genel Müdürü Semih İşçimenler ve Yokeş Makina Şirket Müdürü Mehmet Yalım Yokeş ile gerçekleştirdik. Röportaj bölümümüzü, keyifle okuyacağınızı düşünüyorum.

 

Her sayıda olduğu gibi, yine dopdolu bir Boyatürk sayısı ile sizleri baş başa bırakma zamanı şimdi…

 

Her daim sevgiyle kalın.

Serap KAPTAN