Boyatürk Dergisi 10 Yaşında…

Boyatürk Dergisi 10 Yaşında…

Boyatürk Dergisi 10 Yaşında…


Yayın hayatına başladığımız ilk günden beri boya sektörünün gelişimi ve bilgi akışı için sizlerle ortak bir başarı hikayesi yazmaya başladık. Bu hikayede desteğini bizden esirgemeyen, fikir ve emekleri ile yanımızda olan tüm değerli okurlarımıza Boyatürk ekibi adına teşekkür ederim.


Boya sektörünün nabzını tutan yayınlarımızla; sektör profesyonellerinin, üreticilerin, temsilcilerin ve akademisyenlerin sektör yorumlarını sizlerle paylaşmanın heyecanını yaşıyoruz. Uzun yıllar boyunca, boya sanayinin gelişimine paralel olarak, fuar ve yayın desteğimizle ortak hikayemizi sürdürmeye devam edeceğiz.


"Birlikten Doğan Güç” ile oluşan, Boya Sanayicileri Derneği "Bosad” tarafından düzenlenen Paintistanbul Fuarı ve Artkim Fuarcılık tarafından düzenlenen Turkcoat Coatings Show Eurasia, artık aynı çatı altında birlikte düzenlenecektir. Gündemin önemli bir gelişmesi olan, bu birleşmenin tüm sektöre hayırlı olmasını temenni ederim.


Dergimizin bu sayısında çok keyifli 3 röportajı beğenilerinize sunuyoruz.


İlk röportajımızda; Boya Sanayicileri Derneği (BOSAD) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Faik Bitlis ile boya sektörünün dünü ve bugünü hakkında gerçekleştirdiğimiz röportajı okuyacaksınız. Diğer röportajımızda ise; 3M Türkiye Endüstriyel Ürünler Grubu Ülke Müdürü Zafer Kaşıkara, 3M’in Türkiye pazarına giriş süreci ve ürün grupları hakkındaki sorularımızı yanıtladı. Son olarak da Artkim Group’un kurucu ortakları; Ahmet Güler ve Cengiz Yaman ile gerçekleştirdiğimiz röportajı beğenilerinize sunuyoruz.


Tüm Boya Sektörü için başarılı ve bol kazançlı bir yıl olması dileğiyle...


Sağlık, huzur ve neşe hep sizlerle olsun.

Mutlu Yıllar!

Sevgiler,

Serap Kaptan