Birlikten Doğan Güç!

Birlikten Doğan Güç!

10 yıldır siz değerli okurlarımızla bir araya gelerek sektörün nabzını tutmaya devam ediyoruz. Sektörden en yeni haberler, keyifli röportajlar, saygıdeğer akademisyenlerimizin ve sektör profesyonellerinin kaleme aldığı teknik makaleler ve ürün tanıtımı yazılarıyla, 10 yıl boyunca bizden desteğinizi esirgemediğiniz için teşekkür ederiz.

 

Bu seneki gündemin en güzel haberi; Artkim Fuarcılık tarafından düzenlenen "Turkcoat Coatings Show Eurasia” ile BOSAD’ın düzenlediği "Paintistanbul” fuarlarının birleşme kararı oldu. Boya sektörünün daha da gelişmesi adına, "Birlikten Doğan Güç” sloganıyla yola çıkan ve sektörün en önemli etkinliği olan "Paintistanbul & Turkcoat 2016 Fuar ve Kongresi”nde şimdiden %80’lik fuar alanının dolduğunu sizlere bildirmek isterim. Büyük bir heyecanla beklediğimiz, bu önemli etkinlik için ajandanıza kongrenin gerçekleşeceği tarih; 22-23 Mart 2016 Gorrion Hotel İstanbul ve 24-26 Mart tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek olan "Paintistanbul & Turkcoat 2016 Fuarı”nı kaydetmeyi unutmayın lütfen.

 

Haziran –Temmuz sayımızda çok keyifli 2 röportaj okuyacaksınız.

 

Sayın Hakan Ünel ile gerçekleştirdiğimiz röportajımızda; Luma Kimya’nın kuruluş öyküsünü, projelerini ve "Paintistanbul & Turkcoat 2016 Fuarı” ile ilgili Sayın Hakan Ünel’in görüşlerini keyifle okuyacağınızı düşünüyorum.

 

Bir diğer röportajımızda ise; Sayın Feridun Uzunyol ile Eminiş Ambalaj’ın sosyal sorumluluk projeleri, sürdürülebilirlik faaliyetleri, hedef ve projeleri hakkındaki sohbetimizi beğenilerinize sunuyoruz.

 

Floransa’nın sanat kokan sokaklarını, caddelerini, meydanlarını ve adeta bizlere görsel şölen sunan tarihini merak ediyorsanız; 128. sayfada yer alan, Editörümüz Cansu Tuna’nın, sizler için kaleme aldığı İtalya – Floransa yazısını mutlaka okumanızı öneririm. Bazen kelimelerin gücüyle, o şehre gitmeden de şehrin masalsı büyüsüne kapılabiliyorsunuz…

 

Her sayıda olduğu gibi, yine, dopdolu bir Boyatürk sayısı ile sizleri baş başa bırakma zamanı şimdi…

Keyifli okumalar dilerim...

Sevgiyle kalın.